Een keer meetrainen

Nieuwsgierig naar beachvolleybal? Of in plaats van een hele periode één losse training meedoen? Op deze pagina lees je meer!

Nieuwsgierig naar beachvolleybal?

We laten je graag kennismaken met deze heerlijke sport, onze trainingen en onze vereniging. Wil je graag een keer meetrainen? Stuur een mailtje naar met daarin iets achtergrondinformatie over jezelf (zoals leeftijd of eventuele ervaring met (beach)volleybal). Het is handig het trainingsschema vast te bekijken, misschien krijg je al een idee welke trainingsgroep bij je zou kunnen passen!

Een losse training meedoen

Leden van Beach Club Rotterdam schrijven zich in voor een periode van wekelijkse trainingen. Het kan zijn dat je geen behoefte hebt aan een lidmaatschap en commitment voor een periode en af en toe een training mee wilt doen. Dat kan! Hiervoor gelden drie dingen:

  • De prijs van een losse training is €12,50. Achteraf te verrekenen met een Tikkie.
  • Je past comfortabel binnen het niveau van de groep
  • In een trainingsgroep is plek voor maximaal 16 deelnemers. Alleen bij trainingsgroepen die nog niet vol zitten is het mogelijk om losse trainingen mee te doen

Er zijn twee manieren om een losse training te regelen!

  1. Ga naar Beach Club Rotterdam op Inviplay, kijk of er een geschikte training tussen staat en reserveer je plekje!
  2. Stuur een bericht naar William (06-31493584) met je wensen of voor meer informatie

Tot snel!