Junior Beach Circuit Jongens < 17 jaar

Poule A veld 4          
Teams Teller Set 1 Set 2
S6 Ruben & Youri S9 Lars Bo & Luuk Cas & Luuk        
S9 Lars Bo & Luuk S1 Cas & Luuk Ruben & Youri        
S1 Cas & Luuk S6 Ruben & Youri Lars Bo & Luuk        
                       
Poule B veld 3          
Teams Teller Set 1 Set 2
S5 Guus & Luuk S8 Jesse & Yannick Victor & Vincent        
S8 Jesse & Yannick S2 Victor & Vincent Guus & Luuk        
S2 Victor & Vincent S5 Guus & Luuk Jesse & Yannick        
                       
                       
Poule C veld 2          
Teams Teller Set 1      
S4 Justin Jay & Nickolai  S8 Jesse & Yannick Lars & Mathieu          
S3 Lars & Mathieu S7 Tigo & Yoek Jesse & Yannick          
S3 Lars & Mathieu S8 Jesse & Yannick Justin Jay & Nickolai           
S4 Justin Jay & Nickolai  S7 Tigo & Yoek Jesse & Yannick          
S7 Tigo & Yoek S8 Jesse & Yannick Lars & Mathieu          
S3 Lars & Mathieu S4 Justin Jay & Nickolai  Tigo & Yoek          
                       
Kruisfinales Veld 1 t/m 3          
Teams Teller Set 1 Set 2
Nummer 1 Poule A Nummer 2 Poule B Nummer 3 poule A        
Nummer 1 Poule B Nummer 2 Poule C Nummer 3 poule B        
Nummer 1 Poule C Nummer 2 Poule A Nummer 3 poule C        
                       
Poule D veld 1 Plek 1-3          
Teams Teller Set 1 Set 2
Winnaar KF 2 Winnaar KF 3 Winnaar KF 1        
Winnaar KF 3 Winnaar KF 1 Winnaar KF 2        
Winnaar KF 1 Winnaar KF 2 Winnaar KF 3        
                       
Poule E veld 2 Plek 4-6          
Teams Teller Set 1 Set 2
Verliezer KF 2 Verliezer KF 3 Verliezer KF 1        
Verliezer KF 3 Verliezer KF 1 Verliezer KF 2        
Verliezer KF 1 Verliezer KF 2 Verliezer KF 3        
                       
                       
Poule F veld 3 Plek 7-10          
Teams Teller Set 1      
Nr. 4C Nr. 3A Nr. 3B          
Nr. 3B Nr. 3C Nr. 4C          
Nr. 3A Nr. 3B Nr. 3C          
Nr. 4C Nr. 3C Nr 3A          
Nr. 4C Nr. 3B Nr. 3C          
Nr. 3A Nr. 3C Nr. 4C          
Poule A veld 1      
Teams Teller Set 1 Set 2      
s4 Eline  & Susan s6 Alyssa & Maud Jill & Julia              
s6 Alyssa & Maud S1 Jill & Julia Eline  & Susan              
s1 Jill & Julia s4 Eline  & Susan Alyssa & Maud              
                             
Poule B veld 2      
Teams Teller Set 1 Set 2      
S3 Diede & Fleur S5 Evanne & Mirte Lavinia & Leanne              
S5 Evanne & Mirte S2 Lavinia & Leanne Diede & Fleur              
S2 Lavinia & Leanne S3 Diede & Fleur Evanne & Mirte              
                             
Kruisfinales Veld 1 en 2
Teams Teller Set 1 Set 2 Set 3
Nummer 1 Poule A Nummer 2 Poule B Nummer 3 poule A            
Nummer 1 Poule B Nummer 2 Poule A Nummer 3 poule B            
                             
Plek 3-4 en 5-6
Teams Teller Set 1 Set 2 Set 3
Verliezer KF1 Verliezer KF2 Winnaar KF 1            
Winnaar KF 1 Winnaar KF 1 Winnaar KF 2            
                             
Finale          Set 1 Set 2 Set 3
Winnaar KF 1 Winnaar KF 2 Winnaar 3-4